Finansavimo šaltiniai

Padėsime Jums parinkti patį optimaliausią finansavimo variantą.
• Verslo finansavimas

• Transporto priemonių finansavimas

• Įrangos finansavimas

• Konsultacijos finansavimo klausimais

Finansavimas

Startuojantiems verslininkams dažniausiai daugiausiai klausimų kylą dėl finansavimo. Kaip gauti pinigų? Iš kur jų gauti? Kaip protingiausia juos išleisti ir panašiai. Mūsų specialistai gali Jums padėti sutvarkyti finansus tinkamai.

 

Verslo finansavimas – kapitalo suteikimas subjektui, kad pastarasis galėtų įgyvendinti savo tikslus. Pati finansavimo esmė yra padidinti lėšų kiekį įmonėje, kad būtų vykdoma ir plėtojama veikla. Teoriniu požiūriu, finansavimas – tai visos finansinės ekonominės priemonės, kurios yra būtinos įmonės turtui sukurti ir jį saugoti. Įmonės savininko požiūriu, finansavimas – tai nenutrūkstamo kapitalo cirkuliavimo įmonėje garantas, esant griežtai finansinio stabilumo ir likvidumo išsaugojimo sąlygai.

 

Transporto priemonių, įrangos finansavimas – kapitalo suteikimas subjektui, kad pastarasis galėtų įsigyti transporto priemonę arba įrangą, kuri ilgainiui leis padidinti našumą ir pajamas. Mūsų patirtis bendradarbiaujant su įvairiomis įmonėmis padės Jums parinkti patį optimaliausią finansavimo variantą.

Įmonių steigimas

Mūsų specialistai greitai ir be rūpesčių padės įsteigti įmonę Anglijoje. Sutvarkysime visus reikiamus dokumentus.

Verslo konsultacijos

Padėsime apsispręsti su įmonės tipu bei parodysime visus verslo steigimo privalumus ir trūkumus. Kartu rasime geriausią variantą jūsų verslui bei padėsime plėstis Anglijos rinkoje.

Finansavimo šaltiniai

Konsultuojame verslo finansavimo klausimais. Paruošiame dokumentus paskoloms, finansavimui gauti.

Įmonių pardavimas

Konsultacija perkant arba parduodant verslą.

Pardavimai

Padedame realizuotu jūsų idėjas parduodant produkciją, padedame susirasti tiekėjus/klientus.

Rinkodaros konsultacijos

Konsultuojame įmones ir organizacijas rinkodaros strategijos, interneto rinkodaros krypčių pasirinkimo bei organizavimo klausimais.