Rinkodaros konsultacijos

Padėsime Jums pritraukti daugiau naujų klientų ir ne tik.

• Marketingo konsultacijos

• Rinkodaros strategijos

• Interneto rinkodaros krypčių pasirinkimas

Rinkodaros konsultacijos

 

Niekas geriau už Jus neišmano Jūsų verslo specifikos, bet kartais specialisto įžvalgos iš šalies gali padėti rasti naujų verslo galimybių. Kiekvienas atvejis individualus ir analizuojamas skirtingai. Kartais tereikia planuoti rinkodaros komunikaciją, kad paskatintume pardavimus, o kartais – pasigilinti į esmę, išgryninti išskirtinumą, teikiamą vertę, kurti rinkodaros strategiją ar naujus produktus.

 

Marketingo konsultacijomis siekiame padėti Jūsų verslui tobulėti ir su besikeičiančiu pasauliu žingsnis po žingsnio eiti pirmyn. Padėsime Jums išsirinkti tinkamas reklamos formas, kurios maksimaliai pasieks didžiausią tikslinę auditoriją. Tikime, kad kiekvienai įmonei, nesvarbu ar ji didelė, ar maža, svarbu turėti profesionaliai naudojamas marketingo priemones.

 

Padėsime Jums pritraukti daugiau naujų klientų, nustatyti ir patenkinti tikslinės auditorijos poreikius, sutvarkysime rinkodarą, reklamą ir pardavimus. Automatizuosime Jūsų įmonės procesus, padėsime išspręsti darbuotojų kompetencijos ir motyvacijos klausimus bei sukursime aiškią verslo analitiką.

Įmonių steigimas

Mūsų specialistai greitai ir be rūpesčių padės įsteigti įmonę Anglijoje. Sutvarkysime visus reikiamus dokumentus.

Verslo konsultacijos

Padėsime apsispręsti su įmonės tipu bei parodysime visus verslo steigimo privalumus ir trūkumus. Kartu rasime geriausią variantą jūsų verslui bei padėsime plėstis Anglijos rinkoje.

Finansavimo šaltiniai

Konsultuojame verslo finansavimo klausimais. Paruošiame dokumentus paskoloms, finansavimui gauti.

Įmonių pardavimas

Konsultacija perkant arba parduodant verslą.

Pardavimai

Padedame realizuotu jūsų idėjas parduodant produkcija, padedant susirasti tiekėjus.

Rinkodaros konsultacijos

Konsultuojame įmones ir organizacijas rinkodaros strategijos, interneto rinkodaros krypčių pasirinkimo bei organizavimo klausimais.