Įmonių pardavimas

Įmonių pirkimas, pardavimas.

• Įmonės pirkimo dokumentų rengimas

• Įmonės pardavimo dokumentų rengimas

Įmonių pardavimai ir įsigijimai

 

Įmonių pirkimas, pardavimas – paslauga, skirta siekiantiems greitai įsigyti arba parduoti juridinį asmenį be varginančių ir daug laiko atimančių procesų. Jau įsteigtą ar veiklos nebevykdančią įmonę įsigysite vos per keletą dienų ir įsigytą įmonę galėsite valdyti kaip geriausiai atrodo Jums.

 

Kodėl verta pirkt įsteigtą įmonę?

1. Įmonė jau turi visus reikiamus atributus, pradedant PVM mokėtojo kodu, kai įmonė yra PVM mokėtoja, ir baigiant sąskaita banke su suformuotu įstatiniu kapitalu.

2. Įmonių pardavimas su nauju pavadinimu: jei pageidausite, įsteigsime ir parduosime įmonę su Jūsų sugalvotu pavadinimu.

3. Jeigu Jums iškilo poreikis verslą pradėti kaip įmanoma greičiau, o pačiam LTD pavadinimui specifinių reikalavimų neturite, tada kaip vienas iš geriausių sprendimų bus LTD pardavimą.

4. Laikas tampa pagrindiniu kriterijumi verslo sėkmei, todėl, atsižvelgdami į tai, sudarome Jums spartesnės verslo pradžios sąlygas.

4. LTD pardavimas suteiks Jums galimybę įmonės veiklą pradėti vykdyti iš karto. Jūs galėsite pasirašyti pirmuosius sandorius ar pradėti svarbias derybas jau naujos įmonės vardu, nes jau turėsite paruoštus visus įmonės dokumentus.

Įmonių steigimas

Mūsų specialistai greitai ir be rūpesčių padės įsteigti įmonę Anglijoje. Sutvarkysime visus reikiamus dokumentus.

Verslo konsultacijos

Padėsime apsispręsti su įmonės tipu bei parodysime visus verslo steigimo privalumus ir trūkumus. Kartu rasime geriausią variantą jūsų verslui bei padėsime plėstis Anglijos rinkoje.

Finansavimo šaltiniai

Konsultuojame verslo finansavimo klausimais. Paruošiame dokumentus paskoloms, finansavimui gauti.

Įmonių pardavimas

Konsultacija perkant arba parduodant verslą.

Pardavimai

Padedame realizuoti Jūsų idėjas parduodant produkciją bei padedame susirasti tiekėjus/klientus.

Rinkodaros konsultacijos

Konsultuojame įmones ir organizacijas rinkodaros strategijos, interneto rinkodaros krypčių pasirinkimo bei organizavimo klausimais.